VÝLET REHABILITAČNÍ TŘÍDY DO AQUAPARKU KLADNO

31.10.2011 11:38

V loňském roce se uskutečnila nová benefiční akce - Sluníčkový bál, jejíž výtěžek byl věnován na kulturní a sportovní aktivity žáků. V rámci ucelené rehabilitace na naší škole jsme se rozhodli 22. 10. uskutečnit pro žáky rehabilitační třídy výlet do Aquaparku v Kladně. Aquapark nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk a možné handicapy. Výhodou bazénu je i výtah, proto je vhodný i pro žáky na vozíčku. My jsme nejvíce využili především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Závěr výletu jsme zakončili sladkou odměnou v cukrárně.

Akce školy

Celoškolní výlet Krásný Dvůr

31.05.2018 18:16
Slunečné počasí trvá už pár dní a my se všichni těšíme na školní výlet. Není tajností, kam pojedeme, ale co nás tam čeká. Cesta uběhla velmi rychle. V Krásném Dvoře jsme vystoupili a přešli na nádvoří zámku Krásný Dvůr, kde jsme se nasvačili. Tady nás po svačince přivítala paní Zdenka, která...

Čtvrtý KMD - Divadlo v Celetné: Mikulášovy prázdniny

29.05.2018 09:11
Na tento den nám Svatý Petr přichystal zátěžovou zkoušku. Měl být slunečný letní horký den. Všichni jsme se vybavili velkou lahví vody a dobrou svačinou a vyrazili jsme ku Praze. Nejprve školním autem do Rakovníka a z Rakovníka linkovým autobusem na Zličín. Bylo nám opravdu velmi horko, a tak...

Notička 2018

24.05.2018 06:17
Patnáct je tomu let, co ji spatřil tento svět……Koho? No přece naši milou Notičku. V letošním roce oslavila naše slečna své jubilejní 15. narozeniny. 24. května se konal již 15. ročník soutěžní přehlídky Notička. Musím však podotknout, že jsme letos měli ještě jedno malé kulaté výročí a to 10...

Křivoklátská sovička 2018

26.04.2018 10:29
Ve čtvrtek 26. 4. 2018 se skupina přírodovědců vydala školním autem do Křivoklátu na skoro již naši tradiční akci "Křivoklátská sovička". Naši školu tento rok reprezentovali samí mladí muži. Tři starší z nich jsou ze ZŠ II a dva mladší ze ZŠ I. Směrem na Křivoklát jsme vyrazili ráno před osmou...

Celoškolní výlet - Aquapark Beroun

24.04.2018 09:37
Bylo to v úterý 24. dubna 2018 a předpověď počasí slibovala teplý slunečný den. Tak proč toho nevyužít. Celá škola se vydala na výlet do aquaparku. Jeli jsme všichni autobusem pana Perutha krásnou křivoklátskou krajinou až do města Berouna. Z okénka autobusu jsme viděli i hrad Křivoklát,...

Týden zdraví - 9. - 13. 4. 2018

09.04.2018 09:45
Projekt „Týden zdraví“ zahájila paní ředitelka školy Mgr. Hana Vanická v tělocvičně školy. Následně všechny přivítaly organizátorky akce Mgr. Dagmar Jiroušková, Bc. Lenka Krejzová a Mgr. Jitka Lacinová. Žáci se dozvěděli průběh celého týdne a dostali složky s pracovními listy a náměty na...

Den Dveří Dokořán

23.03.2018 09:34
Jaro se pomalu probouzí a velikonoce jsou za dveřmi. V tento jarní čas se v naší škole v pátek 23. března 2018 konal „Den Dveří Dokořán“. Během tohoto dne si mohou nejen rodiče ale i veřejnost prohlédnout všechny prostory školy. Den Dveří Dokořán každým rokem také zve na velikonoční...

Zimní turistický pobyt - Krušné hory - 5. - 9. 3. 2018

05.03.2018 09:49
Psal se první březnový týden roku 2018. Pro naši malou jesenickou školičku se stává tradicí zimní turistický pobyt. Cílová stanice Boží Dar. Blankytně modrá obloha zalita sluncem a třpyt ohromné nadílky sněhu. Děti se těší. Celý den si užíváme na svěžím horském vzduchu v malebné...

Přednášky v rámci prevence rizikového chování žáků

16.02.2018 10:37
16. 2. 2018 se uskutečnily další přednášky MUDr. Lenky Luhanové z Centra lékařské péče v Plzni. U mladších žáků proběhla přednáška na téma „Chraň své tělo“ - povídání o lidském těle, jeho důležitých částech a o tom, jak je chránit. Součástí bylo také hravé povídání o zdravé výživě,...

Třetí KMD - Bedřich Smetana: The greatest hits v Divadle ABC

13.02.2018 13:17
Už potřetí jsme se v tomto školním roce těšili na výlet do Prahy, ale co zažijeme, to jsme vůůůbec nečekali! Ráno jsme vyjeli školním autem do Rakovníka, kde jsme přestoupili do autobusu Anexia a vyjeli směr Praha. Jako náhradníci s námi poprvé jela Eliška a David. Eliška byla...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>