VÝLET REHABILITAČNÍ TŘÍDY DO AQUAPARKU KLADNO

31.10.2011 11:38

V loňském roce se uskutečnila nová benefiční akce - Sluníčkový bál, jejíž výtěžek byl věnován na kulturní a sportovní aktivity žáků. V rámci ucelené rehabilitace na naší škole jsme se rozhodli 22. 10. uskutečnit pro žáky rehabilitační třídy výlet do Aquaparku v Kladně. Aquapark nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk a možné handicapy. Výhodou bazénu je i výtah, proto je vhodný i pro žáky na vozíčku. My jsme nejvíce využili především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Závěr výletu jsme zakončili sladkou odměnou v cukrárně.

Akce školy

Den otevřených dveří v ISŠ Jesenice

22.01.2019 12:13
V pátek 18. ledna 2019 se uskutečnil Den otevřených dveří v ISŠ Jesenice. Tato střední škola nabízí uchazečům, rodičům i dalším zájemcům prohlídku školy pravidelně. Ve škole se vzdělávají žáci v jedenácti různých učebních oborech. V rámci kariérového poradenství jsme navštívili...

Přednáška první pomoci

12.12.2018 13:10
„Je tady nová paní,“ ozývalo se od žáků na chodbě. Ano, byla tady nová paní, přednášející lektorka paní Lucie Kolářová z Českého Červeného Kříže v Rakovníku, která přijela mladším žákům zahrát loutkové divadlo a také je trochu poučit. Pohádka se jmenovala Honzík, Filip a Anička na hřišti, a žáci se...

Vánoční aranžování s ISŠ Jesenice 2018

11.12.2018 13:55
V úterý 11. 12. 2018 pořádala ISŠ Jesenice v kulturním centru 4. ročník floristické soutěže – ,,Vánoční aranžování ”. Naše škola se zúčastňuje této akce již pravidelně, reprezentovala ji 2 družstva – žáci ze ZŠ II. a PrŠ. Všechny přítomné hosty, porotu i soutěžící přivítala...

Čertí den 2018

05.12.2018 10:32
V tento předvánoční čas je u nás ve škole už tradicí, že v den 5. prosince naši školu navštěvuje Mikuláš se svými věrnými přáteli – čertem a andělem. Tentokráte byli ochotní se do těchto postav převléknout naši bývalí žáci, kteří už studují na ISŠ Jesenice. Obchůzka jednotlivých tříd...

Hydroterapie Aquapark Beroun

27.11.2018 18:31
Bylo to v úterý 27. listopadu 2018 a předpověď počasí slibovala mrznoucí déšť a naše škola se vydala zrovna na výlet do aquaparku. Jeli jsme autobusem pana Perutha, tentokrát pěkně po dálnici až do města Berouna. Po příjezdu do Berouna jsme si protáhli záda, v recepci aquaparku jsme se...

Druhý KMD - Divadlo Minor - Záhada hlavolamu

20.11.2018 08:52
Vyhledali jsme však na webu aktuální výstavy v Praze a zvítězilo Muzeum Lega. Šli jsme procházkou z Karlova náměstí kolem Tančícího domu a Národního divadla. V ulici Národní třída jsme viděli květiny a svíčky k výročí 17. listopadu. V té samé ulici je právě i Lego muzeum....

Informační schůzka pro vycházející žáky

01.11.2018 08:50
V rámci předprofesní přípravy se uskutečnila v měsíci listopadu pro starší ročníky přednáška Ing. Vyletové z ISŠ Jesenice. Seznámila žáky se studijními obory školy a jednotlivými profily absolventů. V závěru proběhla diskuze, žáci pokládali různé praktické otázky týkající se...

Přednáška - kyberšikana

23.10.2018 09:59
V tomto školním roce v rámci cyklu přednášek naplánovalo školní poradenské pracoviště velmi zajímavá témata. První přednáška na téma Kiberšikana se uskutečnila již 23. října 2018.  Na toto téma k nám přijely pohovořit dvě příslušnice Policie České republiky, por. Bc. Michaela...

První KMD - Divadlo Spejbla a Hurvínka - Ve dvou se to lépe táhne

18.10.2018 10:33
Rosničky nám avizovaly, že čtvrtek bude krásně slunečno.  Do Prahy jsme tedy vyrazili jen nalehko bez bund. Jeli jsme opět školním autem do Rakovníka a autobusovou linkou do Prahy. Poté jsme se vydali pěšky ke Staré čistírně odpadních vod, kde na nás již čekal sympatický mladý muž. Byl to...

Den s Lesy ČR 2018

25.09.2018 10:23
 V úterý 25. 9. 2016 připravili zaměstnanci státního podniku Lesy ČR pro naše žáky již po deváté zábavný den v okolí loveckého zámečku Svatý Hubert. Na Hubertě již byli vzorně připravení lesáci a měli pro nás řadu zapeklitých úkolů. Stezka obsahovala stanoviště hub, volně žijících zvířat,...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>