VÝLET REHABILITAČNÍ TŘÍDY DO AQUAPARKU KLADNO

31.10.2011 11:38

V loňském roce se uskutečnila nová benefiční akce - Sluníčkový bál, jejíž výtěžek byl věnován na kulturní a sportovní aktivity žáků. V rámci ucelené rehabilitace na naší škole jsme se rozhodli 22. 10. uskutečnit pro žáky rehabilitační třídy výlet do Aquaparku v Kladně. Aquapark nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk a možné handicapy. Výhodou bazénu je i výtah, proto je vhodný i pro žáky na vozíčku. My jsme nejvíce využili především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Závěr výletu jsme zakončili sladkou odměnou v cukrárně.

Zpět

Akce školy

Projektový den - Multikulturní třída

07.09.2021 08:53
V rámci primární prevence a adaptačních aktivit se v úterý 7. září 2021 zúčastnily třídy ZŠ I. a ZŠ II. projektového dne Multikulturní třída. Celý den byl zaměřený na utváření zdravých vztahů v nově vzniklých kolektivech. Činnosti byly zaměřeny na budování klidné třídní atmosféry a...

Expedice Rusalčino jezírko

03.06.2021 19:32
Už je to hooodně dávno, kdy ve škole proběhla poslední expedice. Proto jsme se rozhodli, že je načase zase jednu připravit (samozřejmě za dodržení všech hygienických opatření). Pro zdatné žáky jsme vybrali trasu okolím Jesenice dlouhou cca 9 km a nazvali ji Expedice Rusalčino jezírko. Bylo...

Jesenické putování - přírodovědná soutěž 2021

20.05.2021 13:29
Konečně jsme po dlouhé době mohli uspořádat celoškolní akci - samozřejmě stále s protiepidemiologickými pravidly. Na trasu byly vyslány hlídky po celých třídách, a úkoly si plnily postupně všechny třídy samostatně. Ve čtvrtek 20. 5. 2021 ráno jsme se všichni sešli ve škole. Přípravy na trasu byly v...

Šikana kolem nás

26.01.2021 12:40
Šikana je velmi diskutovaným tématem již mnoho let.  Je i velmi zajímavým tématem pro naše žáky. Vzhledem k nastaveným epidemiologickým pravidlům, ve škole jsem se rozhodla uskutečnit tento projekt bez pomoci jiných organizací pouze s třídní učitelkou, AP a třídními kolektivy individuálně ve...

Čertí den 2020

04.12.2020 10:19
Jako v předešlých letech, tak i letos se u nás ve škole uskutečnil Čertí den. Vzhledem k opatřením, která se musí dodržovat, jsme nemohli pozvat nikoho do školy a ani jsme nemohli oslovit žáky naší školy, z důvodu homogenity jednotlivých tříd. V minulých letech nám rádi vypomohli bývalí žáci naší...

Hrátky s dýněmi 2020

22.10.2020 10:35
Blíží se období Dušiček - svátek všech zesnulých. Novým trendem, který přijímáme ze zahraničí, je oslava Halloweenu, jehož oslava připadá na 31. října. Tradičními znaky Halloweenu jsou vyřezané dýně se svíčkou uvnitř, čarodějky, duchové, černé kočky, košťata a...

Bramboriáda 2020

15.10.2020 08:27
Podzim je v plném proudu, brambory jsou sklizené a uskladněné, a tak nastal čas k uspořádání školní bramboriády. Každý z žáků měl za úkol přinést do školy tu největší bramboru, kterou doma našel. To proto, aby se mohl zúčastnit třídní soutěže "O největší bramboru". A potom už to nastalo!...

Hruškohraní 2020

07.10.2020 07:30
Dne 2. října jsme u nás ve škole uspořádali projektový den "HRUŠKOHRANÍ, kterého se zúčastnily všechny třídy. Celý den jsme si hráli s hruškami. Povídali jsme si o práci na zahradě, sklizni, o plodech. V některých třídách jsme uspořádali soutěž o nejkrásnější hrušku. S dětmi jsme...

Jablkohraní 2020

07.10.2020 07:25
"Honem, rychle, všichni sem, čeká nás jablíčkový den." Ve čtvrtek dne 1. října 2020 se uskutečnil ve všech třídách školy jablíčkový den. V úvodu první hodiny byli žáci seznámeni s průběhem celého dne a po poučení o bezpečnosti následovala třídní výstavka a soutěž o nejhezčí jablko. Vzhledem k...

Adaptační pobyt 2020

11.09.2020 08:50
Ve dnech 10. – 11. 9. 2020 se uskutečnila naše tradiční zářijová akce – adaptační pobyt. V letošním školním roce se ale lišil tím, že jsme se museli zachovat tak, aby vše bylo dle epidemiologických nařízení. Zkrátka jsme jen nespali na Autokempu Jesenice, ale oba dny jsme si užili na maximum i...