VÝLET REHABILITAČNÍ TŘÍDY DO AQUAPARKU KLADNO

31.10.2011 11:38

V loňském roce se uskutečnila nová benefiční akce - Sluníčkový bál, jejíž výtěžek byl věnován na kulturní a sportovní aktivity žáků. V rámci ucelené rehabilitace na naší škole jsme se rozhodli 22. 10. uskutečnit pro žáky rehabilitační třídy výlet do Aquaparku v Kladně. Aquapark nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk a možné handicapy. Výhodou bazénu je i výtah, proto je vhodný i pro žáky na vozíčku. My jsme nejvíce využili především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Závěr výletu jsme zakončili sladkou odměnou v cukrárně.

Zpět

Akce školy

10. Charitativní golfový turnaj 2020

07.06.2020 11:36
V neděli 7. června 2020 se v Golf clubu Podbořánky, v rámci Turnaje prezidenta klubu, uskutečnil již 10. ročník charitativní akce. Tato již tradiční akce byla letos zcela netradiční. Kvůli opatřením související s onemocněním COVID-19, se nemohla konat v takovém rozsahu, jak...

Turnaj ve stolním tenisu Rakovník 2020

20.02.2020 08:14
Dne 20. 2. 2020 jsme se zúčastnili dvanáctého turnaje ve stolním tenisu "O pohár ředitele školy". Akce se uskutečnila na Střední škole, Základní škole a Mateřské škole Rakovník. Ve dvou kategoriích se dva naši žáci umístili na druhém a třetím místě. Celá akce byla velice zdařilá a dobře...

Den otevřených dveří ISŠ Jesenice 2020

07.02.2020 11:32
Návštěva místní Integrované střední školy Jesenice patří mezi každoročně se opakující akce vybraných tříd naší školy.  Po úvodu v hlavní budově jsme se přemístili do zahradnické dílny, kde nám paní mistrová ukázala vazbu kytice ze sušených květin. Žáci si každý uvázali kytici, kterou si...

Expedice Drahouš

23.01.2020 08:08
Ve čtvrtek 23. 1. jsme v neobvyklý čas navšívili Drahouš. Polodenní vycházku na Drahouš naše škola navštěvuje ke konci školního v rámci letního turistického pobytu a také na počátku školního roku na pobyt adaptační. Co nás tentokrát táhlo na již zmíněnou Drahouš? V plánu byla spousta věcí. V první...

Exkurze do věznice v Oráčově

22.01.2020 09:43
„My se na středu už moc těšíme!“, říkali někteří žáci již řadu dní dopředu. Jednalo se exkurzi do velmi netypického zařízení, a to věznice v Oráčově. V rámci primární prevence byli vybráni pouze někteří žáci základní a střední školy. Exkurze se uskutečnila ve středu 22. ledna 2020. Byla...

Druhý KMD - Divadlo Pod Palmovkou - Cyrano z Bergeracu

14.01.2020 12:54
V polovině ledna se uskutečnila druhá návštěva divadla v tomto školním roce. Jako doprovodný program akce paní učitelka vybrala dvě výstavy v nově zrekonstruovaném Národním muzeu. Jednalo se o výstavu Tutanchamon RealExpirience, která poutavým způsobem odhaluje tajemství Tutanchamonovy hrobky....

Vánoční vystoupení v Domově Krajánek v Jesenici

16.12.2019 07:30
V pondělí 16. prosince školní sbor opět navštívil Domov Krajánek s vánočním vystoupením. Zazpíval vánoční písně a staročeské koledy, které si pilně připravoval. Klavír doprovázely i housle a některé rytmické nástroje. Na konci vystoupení byli klienti Domova vyzváni k výběru písní a společně jsme si...

Vánoční aranžování 2019

11.12.2019 16:58
V letošním roce jsme se opět přihlásili do floristické soutěže v místní integrované střední škole. Cílem soutěže je realizace společných aktivit žáků SŠ a ZŠ, podpora iniciativy, kreativity, přírodovědného a enviromentálního vzdělávání. Popáté se žáci druhého stupně ZŠ a žáci praktické školy...

Čertí den 2019

05.12.2019 12:08
Přiblížil se nám vánoční čas a s ním také náš Čertí den. Opět k nám ve čtvrtek 5. 12. zavítali naši známí přátelé - Mikuláš, čert a anděl. Na návštěvu do školy přišli před devátou hodinou a měli spoustu práce. Obejít všechny zaměstnance a hlavně všechny třídy, to dá přeci jenom, pořádnou práci....

Přednášky v rámci prevence rizikového chování žáků

20.11.2019 08:25
20. listopadu. 2019 a 22. listopadu 2019 se uskutečnily přednášky MUDr. Lenky Luhanové z Centra lékařské péče v Plzni. První přednáška byla na téma Infekční nemoci a naše zdraví – zabývala se nejčastějšími infekčními nemocemi a cestami jejich přenosu, druhá na téma Zdravý životní styl –...