VÝLET REHABILITAČNÍ TŘÍDY DO AQUAPARKU KLADNO

31.10.2011 11:38

V loňském roce se uskutečnila nová benefiční akce - Sluníčkový bál, jejíž výtěžek byl věnován na kulturní a sportovní aktivity žáků. V rámci ucelené rehabilitace na naší škole jsme se rozhodli 22. 10. uskutečnit pro žáky rehabilitační třídy výlet do Aquaparku v Kladně. Aquapark nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk a možné handicapy. Výhodou bazénu je i výtah, proto je vhodný i pro žáky na vozíčku. My jsme nejvíce využili především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Závěr výletu jsme zakončili sladkou odměnou v cukrárně.

Zpět

Akce školy

Karneval 2024

19.02.2024 11:58
„Haló pane Karnevale, račte dále, račte dále…“ Těmito slovy přivítala paní kuchařka (převlečená paní vychovatelka), spolu se svými dalšími kolegy paní uklízečkou, hasičem a rybářem, všechny přítomné řemeslníky v maskách v naší tělocvičně, ve čtvrtek 15. 2. 2024. A že těch řemeslníků...

Korunka ke korunce

12.02.2024 13:50
Netrvalo dlouho a čekali nás další projektové dny s názvem ,,Korunka ke korunce“, které se tentokrát týkali finanční gramotnosti. Zahájení proběhlo ve čtvrtek 1. února, kde jsme se všichni sešli v 8:00 hod. na chodbě školy. V úvodu jsme si společně zazpívali písničku ,,Není nutno" od...

Krmítkování - Dejte ptáčku do zobáčku

30.01.2024 07:49
V uplynulých dnech jsme se potěšili krásným projektem s názvem „Krmítkování – Dejte ptáčku do zobáčku“. Na začátku dostala každá ze tříd soubor pracovních listů, které obsahovaly různé otázky a doplňovačky pro chytré hlavičky, a také šablony ptáčků pro kreativní tvoření. Na každém pak...

Vánoční posezení pro rodiče 2023

18.12.2023 11:02
Třetí adventní neděle se přiblížila, a proto byl nejvyšší čas ukázat rodičům i veřejnosti, co se v období adventu ve škole vyrábělo a nacvičovalo. V pátek dopoledne navštívilo školní výstavu mnoho místních přátel školy, aby z nakoupených drobností vyzdobili své domovy různými...

1. KMD - Divadlo ABC - A osel na něj funěl

14.12.2023 20:42
Je úterý 14. prosince, krásný adventní čas, a my se těšíme na naše první divadelní představení v tomto školním roce. Cestovali jsme školním autem do Rakovníka a odtud autobusem do zastávky Motol, odkud jsme metrem dojeli až do stanice Staroměstská. Pěší cestou do divadla jsme si prohlédli...

Vánoční aranžování 2023

14.12.2023 20:00
Ve čtvrtek 14. 12. 2023 se uskutečnila naše tradiční akce Vánoční aranžování. Navštívily nás karlovarské školy, které jsou našimi pravidelnými hosty. V Kulturním domě Jesenice pro školy z Karlových Varů a pro třídu naší základní školy druhého stupně byla připravena soutěž v aranžování. Na programu...

Předvánoční zpívání sboru Sluníčko

14.12.2023 13:40
Na adventní období se náš školní sbor Sluníčko připravoval již od podzimu. V úterý 12. 12.  nás čekalo vystoupení pro Svaz tělesně postižených a pro rodiče. Jednalo se o písně na téma:  čerti, Mikuláš, české koledy tradiční i málo známé. Nechyběla ani americká lidová i moderní...

Čertí den 2023

06.12.2023 13:38
Do naší školy přišel 5. 12. 2023 Mikuláš. A nepřišel sám, doprovázel ho anděl a samozřejmě i čert. V dopoledních hodinách navštívil všechny třídy, kde přítomným žákům rozdal za jejich básničky a písničky balíčky a dárky v podobě elektronických hraček a stavebnic, které se dětem hodně...

Projektové dny Dřevohraní 2023

21.11.2023 11:01
V úterý 14. 11. 2023 jsme zahájili projektové dny s názvem „Dřevohraní“. Při zahájení se žáci seznámili s programem, nezapomněli jsme si připomenout bezpečnost a chování při jednotlivých aktivitách. Všechny třídy zároveň obdržely materiál na výrobu svého třídního domečku, tištěné pracovní...

My bez úrazů, Předvídej

08.11.2023 14:18
Přednášek, které proběhly v rámci prevence sociálně patologických jevů 8. 11. na výše uvedená témata, se zúčastnili žáci 1. a 2. stupně základní školy a žáci praktické školy. Přednášky vedla MUDr. Lenka Luhanová z Centra lékařské péče v Plzni. Kladla důraz především na prevenci, do...