VÝLET REHABILITAČNÍ TŘÍDY DO AQUAPARKU KLADNO

31.10.2011 11:38

V loňském roce se uskutečnila nová benefiční akce - Sluníčkový bál, jejíž výtěžek byl věnován na kulturní a sportovní aktivity žáků. V rámci ucelené rehabilitace na naší škole jsme se rozhodli 22. 10. uskutečnit pro žáky rehabilitační třídy výlet do Aquaparku v Kladně. Aquapark nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk a možné handicapy. Výhodou bazénu je i výtah, proto je vhodný i pro žáky na vozíčku. My jsme nejvíce využili především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Závěr výletu jsme zakončili sladkou odměnou v cukrárně.

Akce školy

Letní turistický pobyt 13. - 14. 6. 2019

14.06.2019 06:04
Někteří žáci školy nemohli ani dospat, to jak se těšili na letní turistický pobyt. A co všechno žáci zažili? To byste se divili. Na úvod LTP jsme se sešli v tělocvičně, kde jsme se seznámili s programem, nezapomněli jsme si připomenout bezpečnost a chování. A hurá do akce. Letošní...

Celoškolní výlet Kralovice, Mariánská Týnice a farma Dvorec

04.06.2019 06:04
Slunečné počasí trvá už pár dní a my se všichni těšíme na školní výlet. Není tajností, kam pojedeme, ale co nás tam čeká. Cesta autobusem uběhla velmi rychle, protože jsme nevyráželi až tak daleko. První zastávkou byl sběrný dvůr v Kralovicích. Zde žáci viděli třídičku odpadů a dozvěděli se...

Čtvrtý KMD - Divadlo Broadway - Trhák

16.05.2019 10:19
Poslední cesta Klubu do Prahy se uskutečnila ve čtvrtek 16. května. Byla výjimečná tím, že jsme vyjeli veřejnou dopravou až po obědě. Navštívili jsme krátce Metropoli Zličín a poté obchodní centrum Palladium.  Zde jsme se prošli a na chvíli si odpočinuli v Mc. Donald‘s. Po občerstvení, jsme se...

Den Země 2019

03.05.2019 09:58
Celá naše škola se zúčastnila ve dnech 2 - 3. 5. 2019 akce „Den Země“. Tak jako v minulých letech jsme skládali mozaiku z PET víček v tělocvičně. Každá třída si v rámci akce zkontrolovala svůj třídní strom. Postupně jsme se vystřídali na školním pozemku a samozřejmě následoval...

Křivoklátská sovička 2019

25.04.2019 07:22
Tak jako v minulých letech, tak i letos jsme se s naší školou zúčastnili přírodovědné soutěže Křivoklátská sovička. Školním autem jsme se ve čtvrtek ráno 25. 4. 2019 vydali směrem do Křivoklátu. Školu reprezentovalo celkem 6 žáků. Čtyři žáci ze základní školy, dva žáci z praktické školy. Po...

Třetí KMD - Divadlo Na Prádle - Panna a netvor

09.04.2019 10:26
Dne 9. dubna jsme s našimi dětmi v rámci KMD navštívili Prahu. Byla naplánována návštěva Muzea čokolády a divadelní představení Panna a netvor, které bylo ztvárněno jako opera. Dopravili jsme se ráno školním autem do Rakovníka a odtud jsme pokračovali autobusem směr Hradčanská. Dále jsme...

Týden zdraví 2019

02.04.2019 09:21
V úterý 2. dubna 2019 byl zahájen projekt na podporu pohybových aktivit a zdravé výživy žáků s názvem „Týden zdraví”. "Vstávat! Vstávat a cvičit!" "Ale proč?" "Protože je ráno." "Jenže já mám ještě noc! " Po zaznění fanfár v tělocvičně školy, vyzdobené dětskými pracemi s tématikou zdravé výživy a...

Zimní turistický pobyt 2019

08.03.2019 08:27
V týdnu od 4. do 8. března proběhl jako tradičně v tuto dobu zimní turistický pobyt, který proběhl v Krušných horách na Božím Daru. Po jarních prázdninách nás tak čekal týden plný her na sněhu, bobování, soutěží a legrace. Odjížděli jsme v pondělí ráno v počtu 16 dětí a 6 dospělých. Přepravili jsme...

Turnaj ve stolním tenisu Rakovník 2019

20.02.2019 17:55
Naše škola se zúčastnila turnaje ve stolním tenisu v rakovnické Střední škole, Základní škole a Mateřské škole. Na akci vyjelo celkem 8 žáků, zástupci byli ze základní i praktické školy jednoleté a dvouleté. Všichni si celou soutěž moc užili. Dva žáci se dostali do semifinále, kde vybojovali...

Den otevřených dveří v ISŠ Jesenice

22.01.2019 12:13
V pátek 18. ledna 2019 se uskutečnil Den otevřených dveří v ISŠ Jesenice. Tato střední škola nabízí uchazečům, rodičům i dalším zájemcům prohlídku školy pravidelně. Ve škole se vzdělávají žáci v jedenácti různých učebních oborech. V rámci kariérového poradenství jsme navštívili...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>