VÝLET REHABILITAČNÍ TŘÍDY DO AQUAPARKU KLADNO

31.10.2011 11:38

V loňském roce se uskutečnila nová benefiční akce - Sluníčkový bál, jejíž výtěžek byl věnován na kulturní a sportovní aktivity žáků. V rámci ucelené rehabilitace na naší škole jsme se rozhodli 22. 10. uskutečnit pro žáky rehabilitační třídy výlet do Aquaparku v Kladně. Aquapark nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk a možné handicapy. Výhodou bazénu je i výtah, proto je vhodný i pro žáky na vozíčku. My jsme nejvíce využili především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Závěr výletu jsme zakončili sladkou odměnou v cukrárně.

Zpět

Akce školy

Adaptační pobyt 2020

11.09.2020 08:50
Ve dnech 10. – 11. 9. 2020 se uskutečnila naše tradiční zářijová akce – adaptační pobyt. V letošním školním roce se ale lišil tím, že jsme se museli zachovat tak, aby vše bylo dle epidemiologických nařízení. Zkrátka jsme jen nespali na Autokempu Jesenice, ale oba dny jsme si užili na maximum i...

10. Charitativní golfový turnaj 2020

07.06.2020 11:36
V neděli 7. června 2020 se v Golf clubu Podbořánky, v rámci Turnaje prezidenta klubu, uskutečnil již 10. ročník charitativní akce. Tato již tradiční akce byla letos zcela netradiční. Kvůli opatřením související s onemocněním COVID-19, se nemohla konat v takovém rozsahu, jak...

Závěrečné zkoušky v praktické škole jednoleté a dvouleté 2020

04.06.2020 11:00
Závěrečné zkoušky v praktické škole jednoleté a praktické škole dvouleté byly v termínu 2. 6. a 3. 6. 2020. Ke zkouškám přistoupili dva žáci. Oba ukončili studium na naší škole. Jeden žák s prospěchem – prospěl a druhý žák s prospěchem – prospěl s vyznamenáním.  ...

Turnaj ve stolním tenisu Rakovník 2020

20.02.2020 08:14
Dne 20. 2. 2020 jsme se zúčastnili dvanáctého turnaje ve stolním tenisu "O pohár ředitele školy". Akce se uskutečnila na Střední škole, Základní škole a Mateřské škole Rakovník. Ve dvou kategoriích se dva naši žáci umístili na druhém a třetím místě. Celá akce byla velice zdařilá a dobře...

Den otevřených dveří ISŠ Jesenice 2020

07.02.2020 11:32
Návštěva místní Integrované střední školy Jesenice patří mezi každoročně se opakující akce vybraných tříd naší školy.  Po úvodu v hlavní budově jsme se přemístili do zahradnické dílny, kde nám paní mistrová ukázala vazbu kytice ze sušených květin. Žáci si každý uvázali kytici, kterou si...

Expedice Drahouš

23.01.2020 08:08
Ve čtvrtek 23. 1. jsme v neobvyklý čas navšívili Drahouš. Polodenní vycházku na Drahouš naše škola navštěvuje ke konci školního v rámci letního turistického pobytu a také na počátku školního roku na pobyt adaptační. Co nás tentokrát táhlo na již zmíněnou Drahouš? V plánu byla spousta věcí. V první...

Exkurze do věznice v Oráčově

22.01.2020 09:43
„My se na středu už moc těšíme!“, říkali někteří žáci již řadu dní dopředu. Jednalo se exkurzi do velmi netypického zařízení, a to věznice v Oráčově. V rámci primární prevence byli vybráni pouze někteří žáci základní a střední školy. Exkurze se uskutečnila ve středu 22. ledna 2020. Byla...

Druhý KMD - Divadlo Pod Palmovkou - Cyrano z Bergeracu

14.01.2020 12:54
V polovině ledna se uskutečnila druhá návštěva divadla v tomto školním roce. Jako doprovodný program akce paní učitelka vybrala dvě výstavy v nově zrekonstruovaném Národním muzeu. Jednalo se o výstavu Tutanchamon RealExpirience, která poutavým způsobem odhaluje tajemství Tutanchamonovy hrobky....

Vánoční vystoupení v Domově Krajánek v Jesenici

16.12.2019 07:30
V pondělí 16. prosince školní sbor opět navštívil Domov Krajánek s vánočním vystoupením. Zazpíval vánoční písně a staročeské koledy, které si pilně připravoval. Klavír doprovázely i housle a některé rytmické nástroje. Na konci vystoupení byli klienti Domova vyzváni k výběru písní a společně jsme si...

Vánoční aranžování 2019

11.12.2019 16:58
V letošním roce jsme se opět přihlásili do floristické soutěže v místní integrované střední škole. Cílem soutěže je realizace společných aktivit žáků SŠ a ZŠ, podpora iniciativy, kreativity, přírodovědného a enviromentálního vzdělávání. Popáté se žáci druhého stupně ZŠ a žáci praktické školy...