VÝLET REHABILITAČNÍ TŘÍDY DO AQUAPARKU KLADNO

31.10.2011 11:38

V loňském roce se uskutečnila nová benefiční akce - Sluníčkový bál, jejíž výtěžek byl věnován na kulturní a sportovní aktivity žáků. V rámci ucelené rehabilitace na naší škole jsme se rozhodli 22. 10. uskutečnit pro žáky rehabilitační třídy výlet do Aquaparku v Kladně. Aquapark nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk a možné handicapy. Výhodou bazénu je i výtah, proto je vhodný i pro žáky na vozíčku. My jsme nejvíce využili především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Závěr výletu jsme zakončili sladkou odměnou v cukrárně.

Akce školy

Vánoční vystoupení v Domově Krajánek v Jesenici

16.12.2019 07:30
V pondělí 16. prosince školní sbor opět navštívil Domov Krajánek s vánočním vystoupením. Zazpíval vánoční písně a staročeské koledy, které si pilně připravoval. Klavír doprovázely i housle a některé rytmické nástroje. Na konci vystoupení byli klienti Domova vyzváni k výběru písní a společně jsme si...

Vánoční aranžování 2019

11.12.2019 16:58
V letošním roce jsme se opět přihlásili do floristické soutěže v místní integrované střední škole. Cílem soutěže je realizace společných aktivit žáků SŠ a ZŠ, podpora iniciativy, kreativity, přírodovědného a enviromentálního vzdělávání. Popáté se žáci druhého stupně ZŠ a žáci praktické školy...

Čertí den 2019

05.12.2019 12:08
Přiblížil se nám vánoční čas a s ním také náš Čertí den. Opět k nám ve čtvrtek 5. 12. zavítali naši známí přátelé - Mikuláš, čert a anděl. Na návštěvu do školy přišli před devátou hodinou a měli spoustu práce. Obejít všechny zaměstnance a hlavně všechny třídy, to dá přeci jenom, pořádnou práci....

Přednášky v rámci prevence rizikového chování žáků

20.11.2019 08:25
20. listopadu. 2019 a 22. listopadu 2019 se uskutečnily přednášky MUDr. Lenky Luhanové z Centra lékařské péče v Plzni. První přednáška byla na téma Infekční nemoci a naše zdraví – zabývala se nejčastějšími infekčními nemocemi a cestami jejich přenosu, druhá na téma Zdravý životní styl –...

Přednáška Děti a trestné činy - npor. Bc. Hana Martinovská

06.11.2019 15:49
Dnešní středa (6. 11. 2019) byla výjimečná. Přišla k nám do školy npor. Bc. Hana Martinovská (vedoucí obvodního oddělení Policie Jesenice), abychom se dověděli o trestných činech, které páchají některé děti. Přednášky probíhaly odděleně pro mladší a starší žáky, ale obě byly velmi poučné a...

Týden s dýněmi

21.10.2019 10:03
Po úspěšných projektových týdnech jako bylo Jablkohraní, Dřevohraní nebo Bramboriáda jsme v podzimním období připravili tematické aktivity, kde společným námětem byly činnosti s dýněmi a opakování znalostí o pěstování rostlin. Střídaly se činnosti celoškolní, třídní i individuální, do...

Sportovní den Paralympijské výzvy Sazka olympijského víceboje

17.10.2019 14:44
„Vstávat! Vstávat a cvičit!“ zaznělo v loňském školním roce při sportovním dni v tělocvičně, kdy žáci plnili jednotlivé disciplíny Sazka olympijského víceboje pro získání olympijského diplomu. Všechny výkony byly zaznamenány do výkonnostních tabulek a na konci školního roku všichni...

Divadelní představení „KREJČÍK HONZA – ŠKOLA HROU NA DRUHOU!“

15.10.2019 08:00
Krejčík Honza zalátá, všechna naše kaťata…….Touto oblíbenou písničkou začal Krejčík další ze svých představení. Tentokrát nechyběla špetka ponaučení, ždibec moudrosti, hrstka písniček a kopec legrace. Užili jsme si také velkou polštářkovou bitvu! Kdo se chtěl s Honzou Krejčíkem vyfotografovat,...

První KMD - Divadlo V Dlouhé - O líné babičce

01.10.2019 11:13
První KMD Ráno jsme jeli školním autem do Rakovníka. Čekali jsme na autobusové zastávce na autobus, který nás odvezl do Prahy. Jeli jsme metrem na Malostranskou stanici. Šli jsme pěšky na Karlův most. Prošli jsme se procházkou na Staroměstské náměstí, Václavské náměstí a zastavili jsme se...

Soutěž mladých cyklistů Beroun 2019

30.09.2019 15:43
V pondělí 30. 9. 2019 jsme se s vybranými žáky ZŠ zúčastnili Soutěže mladých cyklistů v Berouně. Čtyři žáci naši školu reprezentovali v první kategorii, v druhé kategorii nás reprezentovali žáci tři. Organizátor soutěže nám mohl poskytnout mikrobus, kterým jsme se ráno v sedm hodin vypravili z...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>