VÝLET REHABILITAČNÍ TŘÍDY DO AQUAPARKU KLADNO

31.10.2011 11:38

V loňském roce se uskutečnila nová benefiční akce - Sluníčkový bál, jejíž výtěžek byl věnován na kulturní a sportovní aktivity žáků. V rámci ucelené rehabilitace na naší škole jsme se rozhodli 22. 10. uskutečnit pro žáky rehabilitační třídy výlet do Aquaparku v Kladně. Aquapark nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk a možné handicapy. Výhodou bazénu je i výtah, proto je vhodný i pro žáky na vozíčku. My jsme nejvíce využili především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Závěr výletu jsme zakončili sladkou odměnou v cukrárně.

Akce školy

Přednáška - kyberšikana

23.10.2018 09:59
V tomto školním roce v rámci cyklu přednášek naplánovalo školní poradenské pracoviště velmi zajímavá témata. První přednáška na téma Kiberšikana se uskutečnila již 23. října 2018.  Na toto téma k nám přijely pohovořit dvě příslušnice Policie České republiky, por. Bc. Michaela...

První KMD - Divadlo Spejbla a Hurvínka - Ve dvou se to lépe táhne

18.10.2018 10:33
Rosničky nám avizovaly, že čtvrtek bude krásně slunečno.  Do Prahy jsme tedy vyrazili jen nalehko bez bund. Jeli jsme opět školním autem do Rakovníka a autobusovou linkou do Prahy. Poté jsme se vydali pěšky ke Staré čistírně odpadních vod, kde na nás již čekal sympatický mladý muž. Byl to...

Den s Lesy ČR 2018

25.09.2018 10:23
 V úterý 25. 9. 2016 připravili zaměstnanci státního podniku Lesy ČR pro naše žáky již po deváté zábavný den v okolí loveckého zámečku Svatý Hubert. Na Hubertě již byli vzorně připravení lesáci a měli pro nás řadu zapeklitých úkolů. Stezka obsahovala stanoviště hub, volně žijících zvířat,...

Adaptační přírodovědně turistický pobyt 2018

15.09.2018 08:42
V letošním školním roce téměř do každé třídy přišel nový žák, proto se nabízelo uskutečnit adaptační přírodovědně turistický pobyt. ATP se konal ve dnech 14. - 15. září 2018. Ve čtvrtek ráno se všichni žáci sešli se všemi pedagogickými pracovníky školy v tělocvičně, kde proběhlo zahájení...

Celoškolní výlet Krásný Dvůr

31.05.2018 18:16
Slunečné počasí trvá už pár dní a my se všichni těšíme na školní výlet. Není tajností, kam pojedeme, ale co nás tam čeká. Cesta uběhla velmi rychle. V Krásném Dvoře jsme vystoupili a přešli na nádvoří zámku Krásný Dvůr, kde jsme se nasvačili. Tady nás po svačince přivítala paní Zdenka, která...

Čtvrtý KMD - Divadlo v Celetné: Mikulášovy prázdniny

29.05.2018 09:11
Na tento den nám Svatý Petr přichystal zátěžovou zkoušku. Měl být slunečný letní horký den. Všichni jsme se vybavili velkou lahví vody a dobrou svačinou a vyrazili jsme ku Praze. Nejprve školním autem do Rakovníka a z Rakovníka linkovým autobusem na Zličín. Bylo nám opravdu velmi horko, a tak...

Notička 2018

24.05.2018 06:17
Patnáct je tomu let, co ji spatřil tento svět……Koho? No přece naši milou Notičku. V letošním roce oslavila naše slečna své jubilejní 15. narozeniny. 24. května se konal již 15. ročník soutěžní přehlídky Notička. Musím však podotknout, že jsme letos měli ještě jedno malé kulaté výročí a to 10...

Křivoklátská sovička 2018

26.04.2018 10:29
Ve čtvrtek 26. 4. 2018 se skupina přírodovědců vydala školním autem do Křivoklátu na skoro již naši tradiční akci "Křivoklátská sovička". Naši školu tento rok reprezentovali samí mladí muži. Tři starší z nich jsou ze ZŠ II a dva mladší ze ZŠ I. Směrem na Křivoklát jsme vyrazili ráno před osmou...

Celoškolní výlet - Aquapark Beroun

24.04.2018 09:37
Bylo to v úterý 24. dubna 2018 a předpověď počasí slibovala teplý slunečný den. Tak proč toho nevyužít. Celá škola se vydala na výlet do aquaparku. Jeli jsme všichni autobusem pana Perutha krásnou křivoklátskou krajinou až do města Berouna. Z okénka autobusu jsme viděli i hrad Křivoklát,...

Týden zdraví - 9. - 13. 4. 2018

09.04.2018 09:45
Projekt „Týden zdraví“ zahájila paní ředitelka školy Mgr. Hana Vanická v tělocvičně školy. Následně všechny přivítaly organizátorky akce Mgr. Dagmar Jiroušková, Bc. Lenka Krejzová a Mgr. Jitka Lacinová. Žáci se dozvěděli průběh celého týdne a dostali složky s pracovními listy a náměty na...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>