Charitativní prezidentský golfový turnaj 2024

04.06.2024 09:14

V sobotu 18. května se na golfovém hřišti v Podbořánkách konal již tradiční Charitativní prezidentský golfový turnaj ve prospěch žáků naší školy. V letošním roce se zúčastnilo 14 žáků. Nejprve se všichni posilnili výborným obědem, a poté se odebrali na green, kde si pod vedením trenéra vyzkoušeli různé sportovní aktivity v golfové akademii. Počasí bylo proměnlivé, střídal se jemný déšť se sluníčkem, ale
 i přesto se žákům při odpalech i patování dařilo. Souběžně probíhala i prodejní výstava výrobků našich žáků, které připravovali ve škole se svými vyučujícími. Hráči i hosté si mohli výrobky prohlédnout a také zakoupit. Výrobky byly jako vždy rozmanité, byly k dispozici šité dekorace, ubrusy a tašky, dále různé věnečky a dekorace na zavěšení, velmi se líbily netřesky v květináči, velký úspěch měly keramické květiny, ptáčci rovněž z keramické hlíny a ručně vyráběné svíčky. Jako vždy byl zájem o pampeliškové a smrkové medy a sirupy. Po ukončení hry vystoupila se svými několika lidovými písněmi část žáků z pěveckého sboru „Sluníčko“. Vystoupení se povedlo, žáci byli odměněni velkým potleskem. A po vystoupení již následovalo vyhodnocení úspěchů žáků v golfové akademii. Všichni žáci byli odměněni za svůj výkon diplomem a medailí. Poté následovalo vyhodnocení hráčů turnaje. I oni získali za své výkony odměny, plakety a výrobky našich žáků. Výtěžek z prodeje byl přidán k celkové částce, která byla škole předána na podporu zážitkových aktivit našich žáků. Letos byl celkový výtěžek rekordní, a to 45 530 Kč.  Dárkový šek předal Mgr. Haně Vanické prezident golfového klubu Willi Dieter, za což mu bylo projeveno vřelé poděkování. Samozřejmě velké poděkování patří také partnerce pana prezidenta golfového klubu, dále paní Martině Blechové i dalším zaměstnancům golfového klubu, všem zaměstnancům školy, kteří se podíleli na přípravě a organizaci benefiční akce a v neposlední řadě také všem hráčům, kteří naši školu a naše žáky podpořili.

                                                                                                     Libuše Šmausová

fotografie zde: 

Zpět