Návštěvní kniha

ciprofloxacin 500mg dosage for tooth infection

Datum: 03.03.2019 | Vložil: Charlesmig

ciprodex coupon $25
cipro for uti infection
cipro doses

Předposlední hlášení horských turistů

Datum: 05.03.2015 | Vložil: Účastníci zimního turistického pobytu

Je tady čtvrtek a s ním i téměř poslední info o místním dění. Po snídani přišlo na řadu již zmiňované aqucentrum AGRICOLA, kde jsme se oddávali vodním radovánkám. Poté jsme poobědvali a pak náležitě relaxovali. V odpoledních hodinách byly na programu všelijaké zimní hrátky a také návštěva "oplatkárny" v Jáchymově.
Po večeři proběhlo zhodnocení pobytu, odměňování a nakonec slavnostní zakončení.
Tak zítra - krátce a naposledy :)

Hory potřetí

Datum: 05.03.2015 | Vložil: Účastníci zimního turistického pobytu

Je tu středa a my se opět hlásíme. Počasí nám přeje, nebe bez mráčku a sluníčka na rozdávání. Po snídani přišel na řadu výlet na Klínovec. Rozdělili jsme se na skupiny, ale tentokrát trochu jinak. První skupina se vydala na cestu školním autem a ta druhá tvořená čtyřmi dětmi a doprovodem jela zcela novou čtyřsedačkovou lanovkou. Byl to opravdu zážitek :). Na Klínovci jsme bobovali, sáňkovali, prohlédli si tamní sjezdovky a celý výlet jsme zakončili návštěvou vyhlídky.
Po obědě přišel na řadu další z bodů v programu a to prohlídka muzea v Jáchymově, kde jsme viděli historii mincovnictví a hornictví, lázeňství a lékařství a mimo jiné i pietní místo politických vězňů.
Tak zase příště ;)

Re: Hory potřetí

Datum: 05.03.2015 | Vložil: Hana

Děkuji za zprávičku, už se těším na fotografie.
Opatrujte se a mějte se krásně.
Ahoj

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Datum: 07.06.2018 | Vložil: Albertsaive

The prostate gland is central to the part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most varieties of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of the particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections from other areas with the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some of the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations per week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef weekly will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most crucial measure to adopt to be sure a proper prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to select prostate examination one or more times 12 months.

Hlášení horalů podruhé

Datum: 03.03.2015 | Vložil: Účastníci zimního turistického pobytu

Je tu druhý den pobytu a my opět všechny zdravíme!
Dnešní dopoledne jsme trávili v aquacentru Agricola. Po obědě jsme se rozdělili na dvě skupiny. První skupina si užívala sněhu a různých zimních radovánek v okolí penzionu a skupina druhá se vydala na "Božák" do areálu Novako. I tady jsme se opravdu vyřádili. Velkou atrakcí byl Snowtubing, to byla jízda :)!!! Víc zatím neprozdradíme, tak zase zítra.
Paaa

Re: Hlášení horalů podruhé

Datum: 03.03.2015 | Vložil: Hana

Ahoj všichni,
děkuji za pozdrav, už jsem ve škole vyřídila, že si mají všichni přečíst vzkaz na webových stránkách. Jste zlatíčka, že nám píšete.
V Jesenici dnes krásně svítilo sluníčko a nikde ani jedna vločka. Tak jsme se domluvili, že začneme dělat jarní a velikonoční výzdobu. Děti vyčistily ptáčkům budky a pan školník s kluky udělá dvě další, ať máme kolem školy spoustu ptáčků zpěváčků.
Ahoj a mějte se krásně. Hana V.

První hlášení z penzionu Pod Lanovkou

Datum: 02.03.2015 | Vložil: Účastníci zimního turistického pobytu

Zdravíme všechny naše spolužáky a zaměstnance školy. Dáváme na vědomí, že jsme kompletní a bez újmy :)! Už jsme se zvládli ubytovat a velmi dobře napapat! Teď nás čeká chvilka relaxace, protože musíme nabrat síly na náš odpolední turistický výlet k nové lanovce. Pro teď konec hlášení - pokračování příště :).
Zdar a sílu!

Re: První hlášení z penzionu Pod Lanovkou

Datum: 03.03.2015 | Vložil: Hana

Zdar a sílu horalové,
ráda jsem si přečetla, že jste ve veselé náladě a skvělé formě.
Užívejte si, zhluboka dýchejte a odpočívejte. My se máme pracovně, ale dobře a tiše závidíme bílý sníh. Abyste nám taky záviděli, tak dnes jsme měli k obědu skvělou rajskou - ta byla - mňam.
Mějte fajn a zase nám napište.
Zdraví vás všechny Hana V. a ŘŠ v jedné osobě :-).

HORY JÁCHYMOV

Datum: 03.03.2013 | Vložil: Dušan a Laďka Žáčkovi

Vážená paní ředitelko,
chtěli bychom touto cestou poděkovat Vám i celému realizačnímu týmu zimní expedice do Krušných hor. Děkujeme také za profesionálně zpracovaný dokument, z kterého je patrné, že si děti zimní radovánky skutečně užívali. Dušánek přijel nadšen a za něj s jistotou můžeme říct, čímž reagujeme na dotaz v závěru dokumentu, že příští rok pokud to bude možné rád se zúčasní.
Ještě jednou velké díky nejen za tento pobyt, ale za vše co pro Dušana a ostatní děti děláte.
Se srdečným pozdravem Žáčkovi

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek