Návštěvní kniha

Předposlední hlášení horských turistů

Datum: 05.03.2015 | Vložil: Účastníci zimního turistického pobytu

Je tady čtvrtek a s ním i téměř poslední info o místním dění. Po snídani přišlo na řadu již zmiňované aqucentrum AGRICOLA, kde jsme se oddávali vodním radovánkám. Poté jsme poobědvali a pak náležitě relaxovali. V odpoledních hodinách byly na programu všelijaké zimní hrátky a také návštěva "oplatkárny" v Jáchymově.
Po večeři proběhlo zhodnocení pobytu, odměňování a nakonec slavnostní zakončení.
Tak zítra - krátce a naposledy :)

Hory potřetí

Datum: 05.03.2015 | Vložil: Účastníci zimního turistického pobytu

Je tu středa a my se opět hlásíme. Počasí nám přeje, nebe bez mráčku a sluníčka na rozdávání. Po snídani přišel na řadu výlet na Klínovec. Rozdělili jsme se na skupiny, ale tentokrát trochu jinak. První skupina se vydala na cestu školním autem a ta druhá tvořená čtyřmi dětmi a doprovodem jela zcela novou čtyřsedačkovou lanovkou. Byl to opravdu zážitek :). Na Klínovci jsme bobovali, sáňkovali, prohlédli si tamní sjezdovky a celý výlet jsme zakončili návštěvou vyhlídky.
Po obědě přišel na řadu další z bodů v programu a to prohlídka muzea v Jáchymově, kde jsme viděli historii mincovnictví a hornictví, lázeňství a lékařství a mimo jiné i pietní místo politických vězňů.
Tak zase příště ;)

Re: Hory potřetí

Datum: 05.03.2015 | Vložil: Hana

Děkuji za zprávičku, už se těším na fotografie.
Opatrujte se a mějte se krásně.
Ahoj

Hlášení horalů podruhé

Datum: 03.03.2015 | Vložil: Účastníci zimního turistického pobytu

Je tu druhý den pobytu a my opět všechny zdravíme!
Dnešní dopoledne jsme trávili v aquacentru Agricola. Po obědě jsme se rozdělili na dvě skupiny. První skupina si užívala sněhu a různých zimních radovánek v okolí penzionu a skupina druhá se vydala na "Božák" do areálu Novako. I tady jsme se opravdu vyřádili. Velkou atrakcí byl Snowtubing, to byla jízda :)!!! Víc zatím neprozdradíme, tak zase zítra.
Paaa

Re: Hlášení horalů podruhé

Datum: 03.03.2015 | Vložil: Hana

Ahoj všichni,
děkuji za pozdrav, už jsem ve škole vyřídila, že si mají všichni přečíst vzkaz na webových stránkách. Jste zlatíčka, že nám píšete.
V Jesenici dnes krásně svítilo sluníčko a nikde ani jedna vločka. Tak jsme se domluvili, že začneme dělat jarní a velikonoční výzdobu. Děti vyčistily ptáčkům budky a pan školník s kluky udělá dvě další, ať máme kolem školy spoustu ptáčků zpěváčků.
Ahoj a mějte se krásně. Hana V.

První hlášení z penzionu Pod Lanovkou

Datum: 02.03.2015 | Vložil: Účastníci zimního turistického pobytu

Zdravíme všechny naše spolužáky a zaměstnance školy. Dáváme na vědomí, že jsme kompletní a bez újmy :)! Už jsme se zvládli ubytovat a velmi dobře napapat! Teď nás čeká chvilka relaxace, protože musíme nabrat síly na náš odpolední turistický výlet k nové lanovce. Pro teď konec hlášení - pokračování příště :).
Zdar a sílu!

Re: První hlášení z penzionu Pod Lanovkou

Datum: 03.03.2015 | Vložil: Hana

Zdar a sílu horalové,
ráda jsem si přečetla, že jste ve veselé náladě a skvělé formě.
Užívejte si, zhluboka dýchejte a odpočívejte. My se máme pracovně, ale dobře a tiše závidíme bílý sníh. Abyste nám taky záviděli, tak dnes jsme měli k obědu skvělou rajskou - ta byla - mňam.
Mějte fajn a zase nám napište.
Zdraví vás všechny Hana V. a ŘŠ v jedné osobě :-).

HORY JÁCHYMOV

Datum: 03.03.2013 | Vložil: Dušan a Laďka Žáčkovi

Vážená paní ředitelko,
chtěli bychom touto cestou poděkovat Vám i celému realizačnímu týmu zimní expedice do Krušných hor. Děkujeme také za profesionálně zpracovaný dokument, z kterého je patrné, že si děti zimní radovánky skutečně užívali. Dušánek přijel nadšen a za něj s jistotou můžeme říct, čímž reagujeme na dotaz v závěru dokumentu, že příští rok pokud to bude možné rád se zúčasní.
Ještě jednou velké díky nejen za tento pobyt, ale za vše co pro Dušana a ostatní děti děláte.
Se srdečným pozdravem Žáčkovi

Pozdravení z výuky

Datum: 02.06.2011 | Vložil: červená třída ZŠS II.

Milá paní ředitelko, rádi bychom se dověděli více informací o historii naší školy. Posíláme Vám krásné úsměvy a přejeme, krásný den :-) Těšíme se všichni do školy :-D
celá červená třída - Kuba, Míra, Renda, Maruška, Veronika, Honza, Simona, Kristína, David a Janička K.
PS: MOC SE NÁM TADY LÍBÍ.

Přidat nový příspěvek