Začátek školního roku 2022/2023

13.09.2022 12:59

1. září jsme zahájili nový školní rok. V letošním roce do naší třídy přišla nově žákyně Kristýnka a žák Dominik. Naopak nás opustili Míra, Standa a Valča s přechodem do vyššího ročníku. Po letních prázdninách jsme se opět sešli ve třídě, přivítali se, popovídali si a následně se přesunuli do tělocvičny, kde nás čekalo slavnostní zahájení školního roku. Během září, kdy probíhalo i naše vzájemné seznamování, se naše třída zúčastnila dvou adaptačních pobytů, které probíhaly v Autokempu Jesenice a u Levitovy vily. Oba výlety jsme si náramně užili. Celou dobu nás provázelo krásné počasí a dobrá nálada nám nechyběla.

                                                                                                                                                                                                    Ing. Veronika Součková

Fotografie naleznete zde: zmap.rajce.idnes.cz/ZSS_II_-_Adaptacni_pobyt_2022/

 

Zpět