Vernisáž Vánoční výstavy v Muzeu Jesenice

28.11.2018 10:44

Ve středu 28. listopadu jsme se se žáky školní družiny a internátu byli podívat na vernisáži Vánoční výstavy ve Vlastivědném muzeu v Jesenici. Výstavu pořádala Integrovaná střední škola společně se školou naší. Výstavě předcházelo několikadenní vyrábění vánočních výrobků a dekorací, na kterých naši žáci společně s pedagogy pilně pracovali. V obou místnostech, ve kterých byly výrobky našich žáků instalovány, již dýchala krásná zimní a vánoční atmosféra. Součástí vernisáže bylo vystoupení pěveckého sboru naší školy „Sluníčko“.

                                                                                                                                                                                                        Libuše Šmausová

 

Zpět