TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

25.03.2013 16:52

Dne 13.3. nás čekal sportovní den. Ráno v půl osmé jsme vyrazili školním autem spolu s panem řidičem Jiřím Pleierem do Rakovníka. Turnaj ve stolním tenise se konal na Střední škole, MŠ a ZŠ speciální v Rakovníku. Přes noc počasí silnicím moc nepřálo, proto jsme museli cestou velmi opatrně, silnice byly pokryty sněhem. Ale v pořádku jsme dorazili. Jako tradičně se turnaje zúčastnila místní škola, která turnaj pořádala, dále naše škola, klienti z Leontýna a klienti domova Ráček. Veškeré sportovní osazenstvo bylo shromážděné v tělocvičně, kde žáci měli k dispozici pitný režim, žáci střední školy nám připravili i malé sladké občerstvení a celé dopoledne si tu děti mohly procházet jednotlivá stanoviště z různých oblastí – Zdravá výživa, Dopravní výchova, Chování v krizových situacích a k tomu doplňovat příslušné pracovní listy. Kdo se nechtěl zúčastnit této aktivity, mohl si s kamarády zahrát karty nebo se dívat na pohádky. Dopoledne rychle uteklo a bylo tu vyhlášení výsledků.  Naší škole utekla dvě třetí místa. Blízko ke třetímu místu měla Lucka Churanová a Jarda Uhlík, kterým třetí místo uniklo
o jeden jediný zápas. Ale přesto jsme si tento den náležité užili
a těšíme se na další Turnaj ve stolním tenise – „O pohár ředitele školy“.

 

                                                                                                              Mgr. Renata Jílková, Mgr. Radmila Sunkovská

Zpět