Štrúdlové slavnosti 2023

25.10.2023 12:20

Naše třídy přijaly pozvání k účasti v soutěži jesenického muzea, která se konala během Štrúdlových slavností. Porota vždy hodnotí chuť a vzhled. Naši žáci s pomocí upekli celkem tři štrúdly: z pivního těsta, lineckého těsta a jeden slaný se špenátem, olivami a chilli papričkami. Při předání štrúdlů byly třídy odměněny za účast pěknou sadou skleněných dóz. Se štrúdlem z lineckého těsta jsme získali hezké 3. místo za chuť a dostali další hodnotné ceny do kuchyně, ze kterých se při našem vaření budeme radovat v dalších letech.

Děkujeme jesenickému muzeu!

                                                                                                                                                                                                           Mgr. Jitka Lacinová

Fotografie naleznete zde: www.rajce.idnes.cz/zmap/album/prs-strudlove-slavnosti-2023

                                                                            

 

Zpět