ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

24.02.2016 19:53

V září tohoto školního roku do naší třídy přestoupila dvě děvčata ze ZŠS II, Anička a Eliška. Ve své nové třídě se velice dobře zadaptovala.

Během září se naše třída zúčastnila několika celoškolních akcí, počínaje Expedicí Oráčov a adaptačního pobytu v Autocampu Jesenice. Dále následovala celoškolní akce Hubertský den a v prosinci jako každoročně i Čertí den. Žáci si to skvěle užili.

V předvánočním čase samozřejmě i naše třída vyrazila na divadelní představení v Rakovníku “Vánoce s Krejčíkem Honzou‘‘ . Také jsme si v letošním školním roce  připravili vystoupení pro rodiče na Vánoční setkání. Naše vánoční besídka uzavřela adventní období ve škole. Poslouchali jsme koledy, uvařili čaj a ochutnávali cukroví, které jsme si upekli. Nakonec nás čekala spousta dárků pod stromečkem.

Rádi se s Vámi podělíme o zážitky z těchto akcí.

Zapsala: Mgr. R. Sunkovská, tř. uč. ZŠS III

Zpět