Představení Honzy Krejčíka

22.04.2022 16:26

Na dnešní den se děti velmi těšily, neboť do naší školy zavítal jeden z jejich oblíbenců - Honza Krejčík (multifunkční umělec Jan Vávra z Nymburka). Představení se konalo druhou vyučovací hodinu v prostorách tělocvičny, kde se shromáždily nižší ročníky a všichni společně sledovali jeho veselou show. Naše třída měla to štěstí, že si Honza vybral nejprve Adélku, která s ním šila a zkracovala rukávy své mikiny, později zvolil z řad obecenstva Natálku a Pavlínku, a ty ho doprovázely zpěvem a hrou na kytaru při jeho pěveckém čísle. Všechny děti se velmi bavily, smály se, zpívaly a při společném focení nechtěly Honzu pustit. Po zbytek dne si vyprávěly zážitky a těší se, že ho zase v příštím školním roce uvidí a zazpívají si s ním.

                                                                                                                                                                                                           Ludmila Korčáková

Fotografie naleznete zde: zmap.rajce.idnes.cz/ZSS_III_-_Predstaveni_Honzy_Krejcika_2022/

Zpět