Praktická škola jednoletá a dvouletá 2013/2014

11.04.2014 12:30

 

Po prázdninách jsme začali výuku předmětu příprava pokrmů (naše oblíbené vaření) v pěkně zrekonstruované cvičné kuchyňce. Hned nás vše více baví a těší.

 

Na podzim se naše třída zúčastnila celoškolní akce „Zbořený mlýn“. Po ranní mlze se vyjasnilo a my jsme si užili šipkovanou s přírodovědnými úkoly. Mohli jsme si také vyfotografovat několik snímků do školní soutěže „Podzim čaruje“.

 

V listopadu jsme vyráběli ve třídě mraveniště.

Máme rádi přírodu. Většina z nás navštěvuje přírodovědný ateliér. Na výzvu paní ředitelky jsme vyráběli, umísťovali a následně kontrolovali krmítka pro ptáčky.

Koncem února pořádala naše školní družina karneval na téma „Havěť drobná“. Rozhodli jsme se, že se opět zúčastníme v maskách. Masky jsme si připravovali v hodinách výtvarné výchovy a ručních prací. Nakonec jsme nelitovali, na karnevale jsme si zasoutěžili a někteří z nás i zatančili.

Bc. Jitka Lacinová

 

Zpět