JARO U NÁS VE TŘÍDĚ

26.03.2015 08:40

Po delší době se zase hlásíme z naší třídy ZŠP II.  Od naší poslední zprávy se toho docela hodně stalo. Před jarními prázdninami jsme jeli na výlet do Mostu. Na programu byla návštěva Aquadromu Most a planetárium. Obě akce se nám velmi líbily a určitě se už teď těšíme na další výlet naší školy.

Ještě jedna velká akce proběhla před prázdninami. Na tu jsme skoro zapomněli. Ze třídy se tato akce týkala pouze jednoho žáka, ale jistě stojí za zmínku zimní turistický pobyt v Krušných horách. Abychom byli přesnější – v Jáchymově. I tato akce se velmi líbila. Nejen z vyprávění žáka naší třídy, ale i ostatních žáků školy.

Prázdniny utekly jako voda a opět chodíme do školy. Změna nastala v některých našich hodinách. Ve vyučování jsme začali používat dotyková zařízení – tablety. Hodiny jsou pestřejší a na práci s tablety se vždy těšíme.

Brzy se zase ozveme. Už se totiž vidíme někde na velikonočních prázdninách, které jsou za dveřmi. Mgr. Renáta Jílková

Zpět