JARNÍ POSEZENÍ SE SENIORY - OSLAVA DNE MATEK

26.05.2013 07:42

Každoročně jsme chodívali se žáky ze školní družiny a internátu potěšit babičky a dědečky před Vánocemi s krátkým vystoupením do Domu s pečovatelskou službou v Jesenici. Letos nás napadlo, že bychom mohli seniory pozvat na krátké vystoupení spojené s posezením a občerstvením k nám do školy, aby poznali i naše školní prostředí. Posezení, které se uskutečnilo před Vánocemi, se všem seniorům moc líbilo, a tak jsme je pozvali opět na jaře, kdy jsme naši besídku spojili s oslavou Dne matek. Oslava se konala ve středu 22. 5. 2013. Děti si společně  s p. vychovatelkami připravily krátké vystoupení, nacvičily muzikál „Červená Karkulka“, zatancovaly, zazpívaly a přednesly několik jarních básní. Pro seniory připravily v prostorách školní družiny pěkné posezení a také přichystaly občerstvení. Na závěr každá babička obdržela dárek vyrobený dětmi. Byla to textilní kytička v květináčku. Avšak ani babičky nepřišly s prázdnou, naši žáci dostali velký balík plný výtvarného materiálu (lepidla, čtvrtky, pastelky a spoustu dalších věcí). Moc děkujeme. Za to jsme babičkám slíbili, že nakreslíme obrázky, které si vystaví na pokoji nebo na chodbě v Domě s pečovatelskou službou.                           

                                                     Libuše  Šmausová - vedoucí vychovatelka

 

 

 

 

 

 

Zpět