Exkurze ISŠ Jesenice

07.02.2020 13:52

PrŠ I

Dne 7. 2. 2020 jsme navštívili místní Integrovanou střední školu v Jesenici. Měli jsme možnost prohlédnout si budovu, odborné učebny a v neposlední řadě dozvědět se informace k jednotlivým učebním oborům. Poté jsme se přemístili do zahradnické dílny, kde jsme si mohli uvázat ze sušených květin vazbu. Našim žákům pomáhali s vazbou studenti oboru zahradník – florista. Nakonec jsme se vydali do cukrářské dílny, kde pro nás byla připravena čokoládová srdíčka, která si naši žáci mohli ozdobit a odnést domů.

PrŠ II

Každý rok se těšíme na tento den. Důvodem je milé přijetí, možnost vyrobit si něco hezkého a dobrého a v neposlední řadě možnost setkat se s bývalými spolužáky z naší školy. I letos jsme se s nimi viděli, povídali a hlavně nám i hodně pomohli s výrobou sušené kytice. 

Fotografie naleznete zde: zmap.rajce.idnes.cz/PrS_-_exkurze_ISS_Jesenice_2020/

 

 

 

 

 

 

Fotografie naleznete zde: zmap.rajce.idnes.cz/PrS_-_exkurze_ISS_Jesenice_2020/

Zpět