Den pro zdraví 2023

10.03.2023 10:48

Dne 7. 3. 2023 se naše třída zúčastnila celoškolního projektu s názvem Den pro zdraví. V úvodu dne jsme si pověděli, co nás bude celý den čekat. První vyučovací hodinu jsme se společně přesunuli do KD Jesenice, kde nás čekalo překvapení a plnění různých úkolů. Druhou vyučovací hodinu nás čekaly sportovní aktivity v naší tělocvičně. Po návratu do třídy si děti plnily úkoly a pracovní listy. A potom nás čekala zdravá svačinka, kterou nám připravili žáci z praktické školy. Jednalo se o některé druhy zeleninových, ovocných a luštěninových salátů, které nám moc chutnaly. Na závěr proběhlo měření výšky a váhy. Celá naše třída si tento den náramně užila a těšíme se na další Den pro zdraví v příštím roce.

                                                                                                                                                                                                    Ing. Veronika Součková

Fotografie naleznete zde: zmap.rajce.idnes.cz/ZSS_II_-_Den_pro_zdravi_2023/

 

Zpět