Canisterapie listopad 2019

29.11.2019 10:23

V tomto školním roce jsme zahájili canisterapii v měsíci listopadu.

Od tohoto školního roku navštěvuje naši školu nový čtyřnohý kamarád, který má jméno PINKY. Jeho majitelkou a cvičitelkou je p. Zuzana Sedláčková.

První schůzka proběhla 8. 11. 2019, kdy PINKY navštívil všechny třídy naší školy a zpestřil žákům svojí přítomností páteční dopoledne. Druhé setkání probíhalo ve třídách  ZŠS I. a ZŠS III., kdy se žáci seznamovali s pejskem. Ti, kteří nebyli ostýchaví, se s ním ihned mazlili a mazali jeho srst. Pinky ukázal slalom 

a hledání dobrůtek, které dostal za odměnu.

                                                                                                                                                                            Zapsala a fotografovala: Mgr. D. Jiroušková

Fotografie naleznete zde: zmap.rajce.idnes.cz/Canisterapie_-_listopad_2019/

 

Zpět