Adaptační aktivity 2023/2024

15.09.2023 07:55

Ve dnech 7. a 8. září 2023 probíhaly v naší škole adaptační dny. První den se naše třída vydala na pochod do Autokempu Jesenice, kde jsme celé dopoledne soutěžili a plnili sportovní úkoly. Poté jsme se přesunuli na oběd do školy a odpoledne strávili na pozemcích naší školy. Jelikož jsme byli po náročném dopoledni příjemně unaveni, věnovali jsme se zejména odpočinkovým aktivitám a také ochutnávání námi vypěstované zeleniny. V pátek nás čekalo dopoledne na pláži u místního rybníku. Zde jsme opět plnili sportovní aktivity, například skok do dálky, závody s kruhy či florbal. V závěru dopoledne jsme si nasbírali přírodniny, a z nich si vytvořili krásné lidské obličeje. Celou dobu nás provázelo krásné slunečné počasí a dobrá nálada nám nechyběla. Adaptační dny máme moc rádi a těšíme se na ně každý rok.

                                                                                                                                                                                                    Ing. Veronika Součková

Fotografie naleznete zde: www.rajce.idnes.cz/zmap/album/zss-ii-adaptacni-aktivity-2023-2024

 

Zpět