12. Charitativní golfový turnaj 2022

28.05.2022 08:11

V sobotu 28. 5. 2022 se v rámci Turnaje prezidenta klubu pana Williho Dietra, uskutečnil již 12. ročník Charitativního golfového turnaje, jehož výtěžek putuje ve prospěch naší školy. Opět jsme se všichni setkali v golfovém areálu v Podbořánkách. Celou akci zahájila paní Martina Blechová, která všechny zúčastněné přivítala a seznámila s programem a časovým harmonogramem. Děti byly natěšené a nemohly se dočkat tréninku s trenérem na golfovém hřišti, kdy byly rozřazené do tří skupin a postupně si vyzkoušely odpaly míčků na všech třech stanovištích. Nakonec své nově nabyté golfové dovednosti zúročily v soutěži, která zakončila sportovní program na hřišti. Po vyhlášení a ocenění nejlepších hráčů golfu vystoupili žáci školního sboru Sluníčko a za doprovodu kláves zazpívali přítomným 4 písničky. Následovala dražba wellness poukazu v Hotelu Jesenice, jenž škole daroval pan Daniel Křováček a cena za poukaz se vyšplhala na krásné 3.000,-Kč. Tímto ale finanční podpora SŠ a ZŠ Jesenice neskončila a pokračovala převzetím šeku na úctyhodných 31.262,- Kč z rukou prezidenta golfového clubu. V závěru akce si vzala slovo paní ředitelka. Poděkovala za dlouholetou spolupráci a finanční podporu ze strany golfového clubu panu Willimu Dietrovi  a paní Martině Blechové za organizaci dalšího skvělého sportovního odpoledne, které si děti naší školy na hřišti užily. Neopomněla zmínit ani jméno patronky naší školy, paní Jitky Valušové, bez které by se tato akce neuskutečnila a majitele Hotelu Jesenice pana Daniela Křováčka, který škole daroval wellness poukaz. Organizátorům a sponzorům školy děti předaly jako poděkování květiny, a nakonec se všichni společně vyfotografovali. Celé odpoledne se neslo v klidném a pohodovém duchu. Po celou dobu akce byl pro děti zajištěn pitný režim, občerstvení i dozor a návštěvníci areálu měli možnost zakoupit si v prodejním stánku školy výrobek z našich dílen. Akce se povedla, dětem se na hřišti líbilo a domů odjížděly příjemně unavené, ale spokojené a šťastné.                                                                                                                                                                                                                                                         Jana Konopásková, učitelka OP a OV SŠ

Fotografie naleznete zde: zmap.rajce.idnes.cz/Golf_Podboranky_2022/

 

Zpět