Školní rok 2021/2022 - září

14.09.2021 06:58

Ve středu 1. září jsme odemkli pomyslným klíčem naši školu ve zcela novém kabátku. Změny nastaly i ve složení třídy. Dva žáci odešli do ZŠ II k paní učitelce Měchurové a k nám nastoupili 3 noví chlapci – do 1. a 5. třídy. Jediné, co se od loňského školního roku nezměnilo je to, že jsme opět chlapecká třída. Je nás 12 chlapců ve třídě. Třídu máme krásně vymalovanou, máme nový koberec a moc se nám naše třída líbí. Školní rok jsme zahájili tradičně přírodovědno - turistickým adaptačním pobytem. V letošním roce byl pobyt rozdělen do dvou dnů v jejichž rámci jsme podnikli vycházky. Během vycházek jsme hráli společné hry, abychom se co nejvíce navzájem poznali, sportovní hry a také hry a kvízy na poznávání přírody, Jesenice a okolí. Ve čtvrtek jsme se vydali směrem k internátu naší školy, kde jsme se nasvačili, podívali se, kde bydlí a učí se naši nejstarší spolužáci. Poté jsme šli směrem k Chotěšovu, odbočili na Omáčkovnu a zpět do Jesenice. V pátek jsme se vydali na opačnou stranu na Žulovou stezku, kde jsme plnili poznávací úkoly, pozorovali jsme krásnou přírodu kolem sebe. Oba dny jsme si moc užili, skamarádili jsme se a těšíme se na učení i další aktivity.

                                                                                                                                                                                                    Mgr. Olga Hanauerová

Fotografie naleznete zde: zmap.rajce.idnes.cz/ZS_I_-_Adaptacni_pobyt_2021/

 

Zpět